Kalendarium - Rezerwacja biletów na pociągi turystyczne:

POBIERZ ofertę 2019:

Oferta TurKol 2019 str1 8 Oferta TurKol 2019 str2 8

INSTRUKCJA:

rezerwacjaszczegoly rezerwacja turkol miniSzanowni Państwo!
Aby zarezerwować bilet na konkretny pociąg z oferty Turystyki Kolejowej TurKol.pl należy wybrać z poniższego KALENDARIUM interesujący Państwa pociąg i kliknąć link SZCZEGÓŁY I REZERWACJA BILETÓW, po czym nastąpi przekierowanie na podstronę danego pociągu. Na podstronach znajdują się szczegółowe informacje dotyczące konkretnych ofert oraz formularze rezerwacji - link do formularza znajdziesz szukając okrągłej ikony z napisem REZERWACJA. Jeśli dana oferta jest dopiero w przygotowaniu nie ma jeszcze możliwości rezerwacji - pojawi się wkrótce - sprawdź w kolejnych dniach!
------------------------------------------------------------

KALENDARIUM:

--------

1 czerwca 2019 - Pirat - Pociągiem nad morze!

Organizator: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, www.TurKol.pl 

Trasa: Poznań Główny - Oborniki - Piła - Okonek - Kołobrzeg - Kołobrzeg Port.
Kołobrzeg - Okonek - Piła - Oborniki - Poznań Główny.

szczegoly rezerwacja turkol mini

IMGP7197Tradycyjnie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w trasę z Poznania do Kołobrzegu i z powrotem wyruszy pociąg turystyczny PIRAT organizowany na cześć wszystkich dzieci. Cieszymy się, że ten najdłużej kursujący pociąg turystyczny ma swoje grono stałych uczestników. Podobnie jak w latach ubiegłych planujemy konkursy i zabawy dla dzieci na pokładzie pociagu, udział w przejeździe szalonego PIRATa, dostępny przez całą trasę z Poznania do Kołobrzegu wagon ze stoiskiem kawowym oraz oczywiście najważniejszy punkt programu czyli parowóz, który pociągnie wesoły pociąg do samej latarni morskiej w Kołobrzeskim porcie. Zgodnie z tradycją planujemy, że pociąg przejedzie trasą z Poznania przez Oborniki, Piłę, Okonek i Białogard do Kołobrzegu oraz z powrotem tą samą trasą.Przejazd na trasie powrotnej zaplanowany jest pociągiem bez parowozu (spalinowy lub elektryczny). Rozwiązanie to pozwoli na dłuższy pobyt pasażerów pociągu PIRAT nad morzem, a także na dostępniejszą ofertę ceny biletów. 
Bilety na pociąg PIRAT 2019 dostępne są w sprzedaży na stronie internetowej TurKol.pl.

-----------

1 - 2 czerwca 2019 - Piraci, Pociągiem z parowozem nad morze!

Organizator: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, www.TurKol.pl

Trasy: z Poznania przez Piłę, Okonek, Szczecinek, Białogard do Kołobrzegu oraz z Kołobrzegu przez Białogard, Szczecinek, Okonek, Piłę do Poznania! 

szczegoly rezerwacja turkol mini 

 DSC9136W ramach oferty PIRACI 2019 zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników zabytkowych parowozów i ciekawych kolejowych wypraw do zaplanowania dwudniowego pobytu na Pomorzu Środkowym, a także do odbycia niezapomnianych wycieczek pociągami z parowozem.Projekt PIRACI 2019 zaoferuje pasażerom przejazdy pociągami prowadzonymi przez zabytkowy parowóz z wolsztyńskiej parowozowni - bez dodatkowego wsparcia ze strony lokomotywy spalinowej lub elektrycznej. 
Pasażerowie korzystający z oferty PIRACI 2019 w czasie dwóch dni nad morzem będą mieli okazję do skorzystania z wielu atrakcji dostępnych w Kołobrzegu np. w postaci rejsu po Bałtyku na pokładzie pirackiego statku, czy podziwiania bezkresnych widoków z punktu widokowego na szczycie latarni morskiej.
Rezerwacja miejsc na ofertę PIRACI 2019 jest dostępna w sprzedaży przez internet na stronie TurKol.pl.

---------

2 czerwca 2019 - Kamrat - Pociągiem nad morze!

Organizator: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, www.TurKol.pl 

Trasa: Poznań Główny - Oborniki - Piła - Okonek - Kołobrzeg - Kołobrzeg Port.
Kołobrzeg - Okonek - Piła - Oborniki - Poznań Główny.

szczegoly rezerwacja turkol mini

IMGP7254Z racji bardzo dużego zainteresowania przejazdem na pokładzie pociągu PIRAT w latach ubiegłych - i szybkiego wyprzedania puli biletów - w roku 2019 oprócz pociągu PIRAT uruchomiony zostanie bliźniaczy kurs pociągu KAMRAT. Podobnie jak w pociągu PIRAT, także na pokładzie pociągą KAMRAT dostępny przez całą podróż będzie wagon ze stoiskiem barowym oraz oczywiście najważniejszy punkt programu czyli parowóz - na powrotnej trasie z Kołobrzegu do Poznania. Zgodnie z tradycją planujemy, że pociąg przejedzie trasą z Poznania przez Oborniki, Piłę, Okonek i Białogard do Kołobrzegu oraz z powrotem tą samą trasą.
Pociąg KAMRAT zostanie uruchomiony w niedzielę 2 czerwca 2019 roku. Bilety na pociąg KAMRAT 2019 dostępne są w sprzedaży internetowej na stronie internetowej TurKol.pl.

---------

2 czerwca 2019 - Liliputy: Karzełek - Starym pociągiem na Dzień Dziecka!

Organizator: Klub Sympatyków Kolei we Wrocławiu.

Trasa: z Wrocławia Głównego przez Wrocław Brochów i Siechnice do Jelcza - Laskowic i z powrotem do Wrocławia Głównego.

szczegoly rezerwacja turkol mini

20171216 115029Przejazd zabytkowym składem pociągów LILIPUTY adresowany jest przede wszystkim do mieszkańców stolicy Dolnego Śląska, niewątpliwie goście odwiedzający Wrocław także chętnie skorzystają z wiosennej wyprawy. 
Pociąg będzie ciągnięty przez zabytkową lokomotywę spalinową, podróżni będą podróżować w dwuosiowych, także zabytkowych wagonach pasażerskich! Niezapomniana wyprawa w stylu retro w starym pociągu wokół Wrocławia! 
Bilety na pociągi z oferty LILIPUTY 2019 są dostępne w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl.

----------

20 - 23 czerwca 2019 - Nostalgia, Pociągiem z parowozem na Pomorze Zachodnie!

Organizator: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, www.TurKol.pl

Trasy: z Wolsztyna i Poznania do Piły, wokół Piły oraz do Wałcza i Stargardu, do Szczecina Gł. i wokół Szczecina, ze Szczecina Gł. do Międzyzdrojów, Kamienia Pomorskiego i Świnoujścia oraz do Polic i Trzebieży Szcz., ze Szczecina Głównego do Drawska Pomorskiego, Złocieńca, Czaplinka i Szczecinka, do Chojnic i Rytla oraz ze Szczecina, przez Kostrzyn, Gorzów Wielkopolski i Skwierzynę do Międzyrzecza, do Wierzbna, a także przez Zbąszynek do Wolsztyna!

szczegoly rezerwacja turkol mini

DSCF2592Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników zabytkowych parowozów i pociągów retro do zaplanowania czterodniowej wyprawy i odbycia niezapomnianych wycieczek pociągami z parowozem po Pomorzu Zachodnim. 
Projekt NOSTALGIA 2019 zaoferuje pasażerom przejazdy pociągami prowadzonymi przez zabytkowy parowóz z wolsztyńskiej parowozowni.
Oferta zakłada przejazdy w części odcinkami nostalgicznych linii kolejowych, na których parowozu nie widziano od wielu lat, w części z bardzo ograniczonym ruchem pasażerskim, częściowo także nowymi szlakami niespotykanymi we wcześniejszych przejazdach.
Przewidziano także czas na bliższe poznanie odwiedzanych miejscowości, a także wypoczynek. 

Rezerwacja miejsc jest dostępna w sprzedaży przez internet na stronie TurKol.pl.

--------

23 czerwca 2019 - Pojezierze - Pociągiem na V Paradę Lokomotyw TurKol.pl - Międzyrzecz 2018!

Organizator: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, www.TurKol.pl

Trasa: Poznań Główny - Zbąszyń - Zbąszynek - Dąbrówka Wlkp. - Międzyrzecz - Dąbrówka Wlkp. - Zbąszynek - Zbąszyń - Poznań Główny

szczegoly rezerwacja turkol mini

IIparada miedzychodZapraszamy do wyprawy pociągiem specjalnym POJEZIERZE, którego mijscowością docelową jest MIĘDZYRZECZ, w którym zorganizowana zostanie VI Parada Lokomotyw TurKol.pl - Międzyrzecz 2019! 
Pociąg przejedzie trasę z Poznania przez Zbąszyń, Zbąszynek, do Międzyrzecza i z powrotem.

Pociąg zaplanowano w sposób gwarantujący przynajmniej 5 godzin pobytu w miejscu docelowym podróży. W Międzyrzeczu każdy będzie mógł odpocząć, zjeść, czy zrelaksować się, by po kilku godzinach powrócić tą samą trasą do Poznania i Inowrocławia. 
Wszystkie miejsca będą numerowane, przejazd pociągiem POJEZIERZE będzie możliwy tylko na podstawie specjalnych biletów z miejscówkami. Bilety będą dostepne za pomocą rezerwacji internetowej na stronie www.TurKol.pl.

Już dziś warto zaplanować wakacyjną wycieczkę! 

---------

23 czerwca 2019 - Wojak - Pociągiem na VI Paradę Lokomotyw TurKol.pl - Międzyrzecz 2019!

Organizator: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, www.TurKol.pl

Trasa: Międzyrzecz - Trzemeszno Lubuskie - Sulęcin - Trzemeszno Lubuskie - Międzyrzecz.

szczegoly rezerwacja turkol mini

DSC01283mW ramach Markowego Produktu Turystycznego TurKol.pl z okazji VI Parady Parowozów TurKol.pl - Międzyrzecz 2019 zostanie uruchomiony pociąg na bardzo ciekawej trasie. Pociąg o nazwie WOJAK wyruszy z Międzyrzecza i przemierzy trasę przez Trzemeszno Lubuskie do Sulęcina i z powrotem. 
Pociąg WOJAK nie będzie ciągnięty przez lokomotywę parową, niemniej dla mieszkańców miejscowości położonych na trasie jego przejazdu najważniejsze będzie to, że korzystając z przejazdu będą mogli uczestniczyć w Paradzie Lokomotyw i będą mieli okazję obejrzeć zarówno lokomotywy parowe, jak i spalinowe. 
Bilety na pociąg WOJAK dostępne są w sprzedaży internetowej na stronie internetowej TurKol.pl.

----------

23 czerwca 2018 - Nietoperz, Gacek i Nocek - Pociągiem w trakcie VI Parady Lokomotyw TurKol.pl - Międzyrzecz 2019!

Organizator: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, www.TurKol.pl

 Trasa: Międzyrzecz - Nietoperek - Międzyrzecz

szczegoly rezerwacja turkol mini

20170902 115800Oferta przejazdu pociągiem NIETOPERZ, GACEK i NOCEK to urozmaicenie ciekawie zapowiadającej się imprezy kolejowej  - VI Parady Lokomotyw TurKol.pl - Międzyrzecz 2019 odbywającej się w bardzo ciekawym przyrodniczo i turystycznie terenie. 
Pociągi przejadą nieczynną trasą z Międzyrzecza do Nietoperka i z powrotem.

Skład będzie ciągnięty lokomotywą spalinową, do dyspozycji pasażerów będą zabytkowe wagony pasażerskie 3 klasy! Wszystkie miejsca będą numerowane, przejazd pociągiem będzie możliwy tylko na podstawie specjalnych biletów z miejscówkami. 
Bilety są dostepne za pomocą rezerwacji internetowej na stronie www.TurKol.pl 

---------

23 czerwca 2019 - Wiórek i Pszczoła - Pociągiem w trakcie VI Parady Lokomotyw TurKol.pl - Międzyrzecz 2019!

Organizator: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, www.TurKol.pl

Trasa: Międzyrzecz - Skwierzyna - Międzyrzecz oraz Międzyrzecz - Wierzbno - Międzyrzecz

szczegoly rezerwacja turkol mini

 DSC7846Oferta przejazdu pociągami WIÓREK i PSZCZOŁA to urozmaicenie ciekawie zapowiadającej się imprezy kolejowej  - VI Parady Lokomotyw TurKol.pl - Międzyrzecz 2019 odbywającej się w bardzo ciekawym przyrodniczo i turystycznie terenie. 
Pociąg WIÓREK przejedzie nieczynną trasą z Międzyrzecza do Skwierzyny i z powrotem, PSZCZOŁA odwiedzi Pszczew i Wierzbno i powróci do Międzyrzecza.
Skład będzie ciągnięty lokomotywą parową, do dyspozycji pasażerów będą odpowiednio zabytkowe wagony pasażerskie 3 klasy, a także wagony 1 i 2 klasy oraz barowy WARS lat 80. XX wieku!
Wszystkie miejsca będą numerowane, przejazd pociągiem będzie możliwy tylko na podstawie specjalnych biletów z miejscówkami. 
Bilety są dostepne za pomocą rezerwacji internetowej na stronie www.TurKol.pl.

---------

23 czerwca 2019 - Drwal - Pociągiem na VI Paradę Lokomotyw TurKol.pl - Międzyrzecz 2019!

Organizator: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, www.TurKol.pl

Szczecin Gł. - Gorzów Wlkp. - Skwierzyna - Międzyrzecz.

szczegoly rezerwacja turkol mini

DSC09433Oferta przejazdu pociągiem DRWAL adresowana jest do osób zainteresowanych zarówno przejazdem po pięknej i malowniczej trasie, jak i do uczestnictwem w imprezie kolejowej.
Pociąg DRWAL przejedzie trasę ze Szczecina Gł. i Gorzowa Wielkopolskiego przez Skwierzynę do Międzyrzecza, gdzie zaplanowana jest szósta edycja Parady Lokomotyw TurKol.pl - Międzyrzecz 2019! Dla osób zinteresowanych powrotną relacją przygotowano przejazd na pokładzie specjalnego autobusu.
Wszystkie miejsca będą numerowane, przejazd pociągiem DRWAL będzie możliwy tylko na podstawie specjalnych biletów z miejscówkami.

Bilety są dostepne za pomocą rezerwacji internetowej na stronie www.TurKol.pl 

----------

23 czerwca 2019 - Farmer - Pociągiem na VI Paradę Lokomotyw TurKol.pl - Międzyrzecz 2019

Organizator: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, www.TurKol.pl

Trasa: Wolsztyn - Zbąszyń - Zbąszynek - Dąbrówka Wlkp. - Międzyrzecz - Dąbrówka Wlkp. - Zbąszynek - Zbąszyń - Wolsztyn.

szczegoly rezerwacja turkol mini

zmnDSC06657Zapraszamy do nostalgicznej przejażdżki pociągiem specjalnym FARMER, którego miejscowością docelową jest MIĘDZYRZECZ, w którym zorganizowana zostanie VI Parada Lokomotyw TurKol.pl - Międzyrzecz 2019. 
Pociąg przejedzie trasę z Wolsztyna przez Zbąszyń, Zbąszynek, do Międzyrzecza i z powrotem.

W Międzyrzeczu każdy będzie mógł odpocząć, zjeść, czy zrelaksować się, by po paru godzinach powrócić tą samą trasą do Wolsztyna.  
Wszystkie miejsca będą numerowane, przejazd pociągiem FARMER będzie możliwy tylko na podstawie specjalnych biletów z miejscówkami. 
Bilety są dostepne za pomocą rezerwacji internetowej na stronie www.TurKol.pl.

---------

13 - 17 lipca 2019 - Mazury, Pociągiem z parowozem na sentymentalną wyprawę!

Organizator: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, www.TurKol.pl

Trasy: z Wolsztyna przez Poznań Starołękę, Kalisz, Zduńską Wolę, Łódź Kaliską do Zgierza, z Łodzi Widzew do  Piotrkowa Trybunalskiego, przez Skierniewice, Warszawę Gdańską, Ciechanów do Olsztyna, przez Korsze do Giżycka, Ełku, przez Czerwonkę do Mrągowa i Bartoszyc, do Szczytna, przez Iławę, Jabłonowo Pomorskie, Grudziądz, Toruń i Gniezno do Poznania i Wolsztyna!

szczegoly rezerwacja turkol mini

20170726115110-d58c22bb-me

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników zabytkowych parowozów i pociągów retro do zaplanowania pięciodniowej wyprawy i odbycia niezapomnianych wycieczek pociągami z parowozem po Warmii i Mazurach!
Projekt MAZURY 2019 zaoferuje pasażerom przejazdy pociągami prowadzonymi przez zabytkowy parowóz z wolsztyńskiej parowozowni wspierany na wybranych odcinkach przez lokomotywę spalinową.
Pociagi pojadą w wielu przypadkach odcinkami linii niezelektryfikowanymi, w części z bardzo ograniczonym ruchem pasażerskim. 
Przewidziano także czas na bliższe poznanie odwiedzanych miejscowości, a także wypoczynek. 

Rezerwacja miejsc jest dostępna w sprzedaży przez internet na stronie TurKol.pl.

---------

23 - 28 sierpnia 2019 - Pogórze, Pociągiem z parowozem na daleką wyprawę!

Organizator: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, www.TurKol.pl

Trasy: z Wolsztyna przez Żagań i Legnicę do Wrocławia, z Wrocławia przez Nową Rudę do Kłodzka i z powrotem, z Wrocławia przez Opole i Katowice do Krakowa, z Krakowa do Wieliczki i z powrotem, z Krakowa do Chabówki i z powrotem, z Krakowa do Tarnowa i z powrotem, z Tarnowa do Rzeszowa i z powrotem oraz z Krakowa przez Katowice, Opole, Wrocław i Leszno do Wolsztyna!

 szczegoly w przygotowaniu turkol

20170726115044-3f1493ee-me

Takiej wyprawy jeszcze nie było! Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników zabytkowych parowozów i pociągów retro do zaplanowania sześciodniowej wyprawy i odbycia niezapomnianych wycieczek pociągami z parowozem po górskich i podgórskich krainach wzdłuż południowej granicy Polski tj od okolic Żagania i Legnicy przez Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Tarnów aż do Rzeszowa!

Projekt POGÓRZE 2019 zaoferuje pasażerom przejazdy pociągami prowadzonymi przez zabytkowy parowóz z wolsztyńskiej parowozowni.
Przewidziano także czas na bliższe poznanie odwiedzanych miejscowości, a także wypoczynek. 

Rezerwacja miejsc będzie dostępna w sprzedaży przez internet na stronie TurKol.pl.

---------

24 sierpnia 2019 - Kilof - Pociągiem w Sudety!

Organizator: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, www.TurKol.pl 

Trasa: Wrocław Główny - Jaworzyna Śląska - Wałbrzych Główny - Jedlina Zdrój - Nowa Ruda - Jedlina Zdrój - Wałbrzych Główny - Jaworzyna Śląska - Wrocław Główny.

szczegoly w przygotowaniu turkol

Ol49-59NowaRudaMini

Już po raz dziewiąty planujemy powtórzenie tej niezapomnianej imprezy! Wyprawa związana jest z podziwianiem jednej z piękniejszych tras kolejowych w Polsce, usianej wieloma wiaduktami, mostami, tunelami, wijącej się wzdłuż pięknych górskich krajobrazów na długo pozostających w pamięci - warto wybrać się pociagiem KILOF w Sudety!
Planujemy uruchomienie pociągu z podobnymi założeniami jak w latach poprzednich tj. skład pociągu wyposażony będzie w wagon barowy, na wybranych stacjach na pasażerów czekać będą dodatkowe atrakcje zorganizowane przez naszych partnerów.
Pociag będzie ciągnięty przez zabytkowy parowóz z wolsztyńskiej parowozowni.

Bilety na pociąg KILOF będą dostępne TYLKO w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl.

--------

Pociągi LILIPUTY'19

Impreza NOSTALGIA'19

Parada Międzyrzecz'19

Impreza MAZURY'19

CERTYFIKAT POT

CERTYFIKAT POT

Oficjalny facebook TurKol.pl

FB

Szybki kontakt


Parowozownia Wolsztyn

pw

parowozy.com.pl

parowozycompl

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości