Kalendarium - Rezerwacja biletów na pociągi turystyczne:

POBIERZ ofertę 2019:

Oferta TurKol 2019 str1 8 Oferta TurKol 2019 str2 8

INSTRUKCJA:

rezerwacjaszczegoly rezerwacja turkol miniSzanowni Państwo!
Aby zarezerwować bilet na konkretny pociąg z oferty Turystyki Kolejowej TurKol.pl należy wybrać z poniższego KALENDARIUM interesujący Państwa pociąg i kliknąć link SZCZEGÓŁY I REZERWACJA BILETÓW, po czym nastąpi przekierowanie na podstronę danego pociągu. Na podstronach znajdują się szczegółowe informacje dotyczące konkretnych ofert oraz formularze rezerwacji - link do formularza znajdziesz szukając okrągłej ikony z napisem REZERWACJA. Jeśli dana oferta jest dopiero w przygotowaniu nie ma jeszcze możliwości rezerwacji - pojawi się wkrótce - sprawdź w kolejnych dniach!
------------------------------------------------------------

KALENDARIUM:

---------

6 października 2019 - Liliputy: Odkrywca, Wędrowiec i Podróżnik - Starymi pociągami wokół Wrocławia!

Organizator: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, www.TurKol.pl 

Trasa: z Wrocławia Głównego przez Wrocław Osobowice, Wrocław Popowice, Wrocław Nadodrze do Wrocławia Głównego, z Wrocławia Głównego Nadodrze do Wrocławia Głównego oraz z Wrocławia Głównego przez Wrocław Leśnica, obwodnicę towarową do Wrocławia Brochów, dalej do Siechnic, łącznicą towarową do Smardzowa Wrocławskiego i z powrotem do Wrocława Głównego.

szczegoly rezerwacja turkol mini

20171216 115029Przejazd zabytkowym składem pociągów LILIPUTY adresowany jest przede wszystkim do mieszkańców stolicy Dolnego Śląska, niewątpliwie goście odwiedzający Wrocław także chętnie skorzystają z jesiennej wyprawy. 
Pociąg będzie ciągnięty przez zabytkową lokomotywę spalinową, podróżni będą podróżować w dwuosiowych, także zabytkowych wagonach pasażerskich! 
Niezapomniana wyprawa w stylu retro w starym pociągu wokół Wrocławia! 
Bilety na pociągi z oferty LILIPUTY 2019 są dostępne w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl

---------

17-20 października 2019 - Bieszczady - pociągiem na wycieczkę!

Organizator: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, www.TurKol.pl 

Trasa: ze Skierniewic przez Tarczyn, Pilawę, Stoczek Łukowski do Siedlec oraz dalej przez Łuków, Lubartów do Lublina, z Siedlec do Sokołowa Podlaskiego i z powrotem, z Lublina przez Świdnik, Chełm, Krasnystaw i Zawadę do Zamościa, z Chełma do Dorohuska i z powrotem, z Zamościa do Hrubieszowa i z powrotem, z Zamościa przez Bełżec, Horyniec Zdrój i Lubaczów do Przemyśla, z Rzeszowa do Łańcuta i z powrotem; z Przemyśla przez Rzeszów, Krosno do Sanoka; z Sanoka przez Zagórz i Komańczę do Łupkowa i z powrotem, z Sanoka przez Krosno, Jasło do Tarnowa oraz do Krakowa Głównego, a także z Tarnowa do Żabna i z powrotem.

szczegoly rezerwacja turkol mini

kilof2019Czterodniowa wyprawa stalowymi szlakami południowo-wschodniej i wschodniej Polski. Przejazd zabytkowym składem pociągów w ramach oferty BIESZCZADY adresowany jest przede wszystkim do sympatyków kolejowych podróży, a także turystów chcących w ciągu kilku dni odwiedzić między innymi Lublin, Chełm, Zamość, Przemyśl, Rzeszów, Sanok i Kraków. 
Pociąg będzie ciągnięty przez zabytkową lokomotywę spalinową, podróżni będą podróżować w wygodnych, przedziałowych wagonach pasażerskich, do dyspozycji będzie także wagon barowy WARS.  
Niezapomniana wyprawa w stylu retro na pokładzie pociągu z lat70. XX wieku! 
Dla chętnych dostępna także oferta przejazdu Bieszczadzką Kolejką Leśną (wąskotorową), koleją drezynową, a także wizyta na zaporze na Solinie!
Bilety na pociągi z oferty BIESZCZADY 2019 są dostępne w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl

----------

Pociągi LILIPUTY'19

Impreza BIESZCZADY'19

CERTYFIKAT POT

CERTYFIKAT POT

Oficjalny facebook TurKol.pl

FB

Szybki kontakt


Parowozownia Wolsztyn

pw

parowozy.com.pl

parowozycompl

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości