Kalendarium

Oferta TurKol.pl 2015

  TurKol 2015 I polrocze

      pobierz: DRUGIE PÓŁROCZE 2015

--------- 

28 sierpnia 2015 - Stefan, Ryszard, Nikodem - Pociągami z parowozem na wycieczkę!

Organizator: Instytut Rozwoju i Promocji Kolei, www.iripk.pl

Trasy: z Wolsztyna do Stefanowa, Nowejwsi Mochy i Rakoniewic.

>>> Szczegóły i rezerwacja biletów <<<

 DSC7865Zapraszamy serdecznie do przejazdu nostalgicznym pociągiem ciągniętym zabytkowym parowozem - do wyboru tego dnia pasażerowie będą mieli kilka pociągów zestawionych z parowozu oraz historycznych dwuosoiowych wagonów pasażerskich. Letnia wycieczka pociągiem z prawdziwym parowozem to nie lada atrakcja! Planowane pociągi to STEFAN, który zabierze pasażerów z Wolsztyna do Stefanowa i z powrotem, NIKODEM do Nowejwsi Mochy i z powrotem oraz RYSZARD do Rakoniewic i z powrotem. Wszystkie bilety na pociagi STEFAN, NIKODEM, RYSZARD posiadają miejscówki, obowiązuje taryfa specjalna.
Bilety będą dostępne w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl.

---------

29 - 31 sierpnia 2015 - Pogórze, Pociągiem z parowozem po Dolnym Śląsku!

Organizator: Instytut Rozwoju i Promocji Kolei, www.iripk.pl

Trasy: z Poznania i Wrocławia, do Kłodzka, Nowej Rudy, Wałbrzycha, do Legnicy, Świdnicy i Nysy, a także do Jeleniej Góry i Szklarskiej Poręby!

>>> Szczegóły i rezerwacja biletów <<<

100 1913W ramach nowej oferty POGÓRZE 2015 zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników zabytkowych parowozów i górskich widoków do zaplanowania trzydniowego - letniego - pobytu we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku, a także do odbycia niezapomnianych wycieczek pociągami z parowozem po przepięknych, sudeckich szlakach kolejowych.
Projekt POGÓRZE 2015 oferuje pasażerom przejazdy pociągami prowadzonymi przez zabytkowy parowóz z wolsztyńskiej parowozowni i wspierany dodatkowo lokomotywą spalinową lub elektryczną. Pociągi pojadą w części odcinkami linii niezelektryfikowanych, co może dodatkowo urozmaicić imprezę. Przewidziano także udział pasażerów w foto-stopach, czyli przygotowanych specjalnie postojach składu pociągu na stacjach w miejscach ciekawych ze względu na możliwość wykonania pamiątkowych zdjęć.
Rezerwacja miejsc jest dostępna w sprzedaży przez internet na stronie TurKol.pl.

---------

29 sierpnia 2015 - Kilof, Pociągiem w Sudety!

Organizator: Instytut Rozwoju i Promocji Kolei, www.iripk.pl 

Trasa: Poznań Główny - Wrocław Główny - Kłodzko Główne - Nowa Ruda - Głuszyca - Nowa Ruda - Kłodzko Główne - Wrocław Główny - Poznań Główny.
>>> Szczegóły i rezerwacja biletów <<<

Ol49-59NowaRudaMiniJuż po raz piąty planujemy powtórzenie tej niezapomnianej imprezy! Wyprawa związana jest z podziwianiem jednej z piękniejszych tras kolejowych w Polsce, usianej wieloma wiaduktami, mostami, tunelami, wijącej się wzdłuż pięknych górskich krajobrazów na długo pozostających w pamięci - warto wybrać się pociagiem KILOF w Sudety!
Planujemy uruchomienie pociągu z podobnymi założeniami jak w latach poprzednich tj. skład pociągu wyposażony będzie w wagon ze stoiskiem kawowym, na wybranych stacjach na pasażerów czekać będą dodatkowe atrakcje zorganizowane przez naszych partnerów. Pociag będzie ciągnięty przez zabytkowy parowóz, który dodatkowo wspierany będzie przez lokomotywę spalinową.
Bilety na pociąg KILOF są dostępne TYLKO w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl.

--------

29 sierpnia 2015 - Słupiec, Pociągiem wokół Nowej Rudy!

Organizator: Instytut Rozwoju i Promocji Kolei, www.iripk.pl 

Trasa: Nowa Ruda - Ścinawka Średnia - Nowa Ruda.
>>> Szczegóły i rezerwacja biletów <<<

przed WalbrzychemW ramach wizyty turystycznego pociągu specjalnego KILOF w Nowej Rudzie zaplanowano dodatkowy przejazd dla lokalnych mieszkańców na trasie Nowa Ruda - Ścinawka Średnia - Nowa Ruda. 
Planujemy uruchomienie pociągu z podobnymi założeniami jak w przypadku pociągu KILOF tj. skład pociągu wyposażony będzie w wagon ze stoiskiem kawowym. Pociąg będzie ciągnięty przez zabytkowy parowóz, który dodatkowo wspierany będzie przez lokomotywę spalinową.
Bilety na pociąg KILOF są dostępne TYLKO w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl.

--------

30 sierpnia 2015 - Liczyrzepa - Pociągiem do Szklarskiej Poręby!

Organizator: Instytut Rozwoju i Promocji Kolei, www.iripk.pl 

Trasa: Wrocław Główny - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna - Jelenia Góra - Wrocław Główny.
>>> Szczegóły i rezerwacja biletów <<<

 DSC6391Drugi z trzech górskich hitów czyli wycieczek na pokładzie pociągów turystycznych z zabytkowym parowozem w przepiękne górskie rejony Sudetów.
Planujemy uruchomienie pociągu z podobnymi założeniami jak w przypadku pociągu KILOF - skład pociągu wyposażony będzie w wagon ze stoiskiem kawowym, na wybranych stacjach na pasażerów czekać będą dodatkowe atrakcje zorganizowane przez naszych partnerów. Pociąg będzie ciągnięty przez zabytkowy parowóz, który dodatkowo wspierany będzie przez lokomotywę spalinową.
Bilety na pociąg o nazwie LICZYRZEPA są dostępne TYLKO w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl. Nazwę dla pociągu LICZYRZEPA wybieraliśmy w otwartym konkursie wspólnie z naszymi pasażerami za pomocą portalu facebook - zwycięska propozycja padła ze strony pasażera o pseudonimie Ława Wk.

---------

30 sierpnia 2015 - Józefina, Pociągiem wokół Szklarskiej Poręby!

Organizator: Instytut Rozwoju i Promocji Kolei, www.iripk.pl 

Trasa: Szklarska Poręba Górna - Piechowice - Szklarska Poręba Górna.
>>> Szczegóły i rezerwacja biletów <<<

10092014634W ramach wizyty turystycznego pociągu specjalnego LICZYRZEPA w Szklarskiej Porębie zaplanowano dodatkowy przejazd dla lokalnych mieszkańców na trasie Szklarska Poręba Górna - Piechowice - Szklarska Poręba. 
Planujemy uruchomienie pociągu z podobnymi założeniami jak w przypadku pociągu LICZYRZEPA tj. skład pociągu wyposażony będzie w wagon ze stoiskiem kawowym. Pociąg będzie ciągnięty przez zabytkowy parowóz, który dodatkowo wspierany będzie przez lokomotywę spalinową.
Bilety na pociąg JÓZEFINA są dostępne w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl.

--------

31 sierpnia 2015 - Pierścień - Pociągiem Trasą Podsudecką!

Organizator: Instytut Rozwoju i Promocji Kolei, www.iripk.pl 

Trasa: Wrocław Główny - Legnica - Jaworzyna Śląska - Świdnica - Dzierżoniów - Ząbkowice Śląskie - Kamieniec Ząbkowicki - Nysa - Brzeg - Wrocław  Główny.
>>> Szczegóły i rezerwacja biletów <<<

Przejazd Magistralą Podsudecką to przepiękne krajobrazy, widoki pasm górskich, wspaniała przyroda i.. niezelektryfikowana linia kolejowa! Do tego niezbędny jest tylko pociąg ciągnięty przez zabytkowy parowóz - i już mamy przepis na świetną wyprawę kolejową!.
 DSC6436Planujemy uruchomienie pociągu z podobnymi założeniami jak w przypadku pociągu KILOF - skład pociągu wyposażony będzie w wagon ze stoiskiem kawowym, na wybranych stacjach na pasażerów czekać będą dodatkowe atrakcje zorganizowane przez naszych partnerów. Pociag będzie ciągnięty przez zabytkowy parowóz, który dodatkowo wspierany będzie przez lokomotywę spalinową.
Bilety na pociąg PIERŚCIEŃ są dostępne TYLKO w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl.

---------

31 sierpnia 2015 - Kozioł, Pociągiem do Głuchołaz!

Organizator: Instytut Rozwoju i Promocji Kolei, www.iripk.pl 

Trasa: Nysa - Głuchołazy - Nysa.
>>> Szczegóły i rezerwacja biletów <<<

10092014634W ramach wizyty turystycznego pociągu specjalnego PIERŚCIEŃ w Nysa zaplanowano dodatkowy przejazd dla lokalnych mieszkańców na trasie Nysa - Głuchołazy - Nysa. 
Planujemy uruchomienie pociągu z podobnymi założeniami jak w przypadku pociągu PIERŚCIEŃ tj. skład pociągu wyposażony będzie w wagon ze stoiskiem kawowym. Pociąg będzie ciągnięty przez zabytkowy parowóz, który dodatkowo wspierany będzie przez lokomotywę spalinową.
Bilety na pociąg KOZIOŁ są dostępne TYLKO w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl.

--------

20 września 2015 - Borowik, Pociągiem na grzyby!

Organizator: Instytut Rozwoju i Promocji Kolei, www.iripk.pl  

Trasa: Poznań Gł. - Gorzów Wlkp. - Międzychód - Gorzów Wlkp. - Poznań Gł.

DSC05714

>>> Szczegóły i rezerwacja biletów <<<

Dla miłośników grzybów przygotowaliśmy pociąg turystyczny w rejon Pojezierza Międzychodzko - Sierakowskiego. Oferta przejazdu na tę gościnną Ziemię Międzychodzko - Sierakowską pociągiem BOROWIK na zakończenie sezonu turystycznego 2015 zaplanowana została na 20 września.
W składzie dostępny będzie standardowy w naszej ofercie wagon ze stoiskiem kawowym - z ofertą ciepłych i zimnych napojów, wraz z prekąskami i słodyczami. Trasa pociagu BOROWIK jest w trakcie ustalania. 
Mamy nadzieję, że na pokładzie pociągu BOROWIK pojawi się wielu zbieraczy grzybów, liczymy, że w powrotnej drodze będziemy podziwiać wiele cennych okazów grzybów. Pociąg będzie ciągnięty przez lokomotywę spalinową.
Bilety na pociąg BOROWIK są dostępne w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl.

--------- 

20 września 2015 - Leśnik - Pociągiem na grzyby!

Organizator: Instytut Rozwoju i Promocji Kolei, www.iripk.pl

Trasa: Międzychód - Gorzyń - Głażewo - Łowyń - Głażewo - Gorzyń - Międzychód 

>>> Szczegóły i rezerwacja biletów <<<

20150808 115850Przejazd pociagiem LEŚNIK to ciekawa propozycja spędzenia wolnego czasu dla mieszkańców Pojezierza Międzychodzko - Sierakowskiego.  
Pociąg będzie zestawiony z wagonów piętrowych i lokomotywy spalinowej.
Skład przejedzie na co dzień nieczynną linią kolejową z Międzychodu do Łowynia i z powrotem.
Wszystkie bilety na pociag LEŚNIK będą posiadały miejscówki, obowiązywać będzie taryfa specjalna. Bilety są dostępne tylko w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl.

---------

3 października 2015 - Krasnal, Pociągiem do Wrocławia!

Organizator: Instytut Rozwoju i Promocji Kolei, www.iripk.pl  

Trasa: Wolsztyn - Leszno - Rawicz - Wrocław - Rawicz - Leszno - Wolsztyn.

z Leszna >>> Szczegóły i rezerwacja biletów <<<
z Wolsztyna >>> Szczegóły i rezerwacja biletów <<<
 DSC6391Pierwsza edycja pociągu KRASNAL miała miejsce w 2013 roku i była realizowana na trasie z Poznania, co w ofercie 2015 roku zostało zmodyfikowane - pociąg KRASNAL wyruszy z Wolsztyna i przez Leszno i Rawicz dotrze do Wrocławia. Po całodniowym zwiedzaniu stolicy Dolnego Śląska (i czasie wolnym) pociąg wyruszy w drogę powrotną tą samą trasą.
Trwają szczegółowe uzgodnienia dotyczące oferty i dodatkowych atrakcji w ramach przejazdu, a także sprawy bardzo istotnej tj. stacji docelowej przejazdu. Trwa bowiem modernizacja linii kolejowej z Poznania do Wrocłwia i samego węzła kolejowego we Wrocławiu. Pociąg KRASNAL skończy bieg na stacji Wrocław Główny lub Wrocław Nadodrze.
Bilety na pociąg KRASNAL 2015 dostępne będą w sprzedaży internetowej na stronie internetowej TurKol.pl.

---------

3 października 2015 - Skarb - pociągiem do Złotoryi!

Organizator: Instytut Rozwoju i Promocji Kolei, www.iripk.pl  

Trasa: Wrocław - Legnica - Złotoryja - Legnica - Wrocław.

DSC03011

>>> Szczegóły i rezerwacja biletów <<<

Dla miłośników przejazdów pociągami z parowozem przygotowaliśmy jesienny pociąg turystyczny w rejon Pogórza Sudeckiego ze stacją docelową w Złotoryi. Oferta przejazdu w te ciekawe rejony pociągiem SKARB na zakończenie sezonu turystycznego 2015 zaplanowana została na 3 października.
Istnieje możliwość połączenia podróży pociągiem KRASNAL i SKARB - co pozwala na skorzystanie z oferty także mieszkańcom Wielkopolski.
Bilety na pociąg SKARB są dostępne w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl.

---------

17 października 2015 - Piernik, Pociągiem do Torunia

Organizator: Instytut Rozwoju i Promocji Kolei, www.iripk.pl 

Trasa: Poznań Główny - Gniezno - Inowrocław - Toruń Miasto - Inowrocław - Gniezno - Poznań Główny.

>>> Szczegóły i rezerwacja biletów <<<

DSC04667

Druga edycja w roku 2015 przejazdu pociągu turystycznego na trasie łączącej stolicę Wielkopolski z pięknym i zabytkowym miastem Mikołaja Kopernika - z planowym zwiedzaniem z przewodnikami pięknych toruńskich zabytków.
Tradycyjnie dla naszych pasażerów planujemy dodatkowe atrakcje w ramach przejazdu - na pokładzie pociągu dziać się będzie dużo, po przyjeździe do celu podróży pasażerowie także nie będą się nudzić! W czasie przejazdu dla wszystkich dostępne będzie stoisko kawowe, planowany jest także czas wolny w Toruniu na obowiązkowy zakup pierników!
Bilety na pociąg PIERNIK 2015 dostępne są w sprzedaży internetowej na stronie internetowej TurKol.pl.

---------

17 października 2015 - Spichlerz, Pociągiem do Grudziądza!

Organizator: Instytut Rozwoju i Promocji Kolei, www.iripk.pl  

Trasa: Toruń Główny - Toruń Miasto - Toruń Wschodni - Sierpc - Brodnica - Grudziądz - Chełmża - Toruń Wschodni - Toruń Miasto - Toruń Główny.

>>> Szczegóły i rezerwacja biletów <<< (wkrótce)

DSCF2666Przejazd pociągiem SPICHLERZ to nowa oferta w rodzinie sentymentalnych przejazdów turystycznych w ramach Markowego Produktu Turystycznego TurKol.pl. W ramach podróży zaproponujemy pasażerom dodatkowe atrakcje, w tym ciekawy i niecodzienny sposób zwiedzania Grudziądza - najmniejszego miasta w Polsce z czynną siecią tramwajową! W ramach odwiedzin tego ciekawego i bardzo gościnnego miasta pasażerowie ujrzą także słynne spichrze nad Wisłą - od których pochodzi nazwa pociągu.
Pociąg SPICHLERZ będzie prowadził wagon ze stoiskiem kawowym, w którym będzie można niedrogo zaopatrzyć się w ciepłe i zimne napoje, przekąski i słodycze.
Bilety na pociąg SPICHLERZ 2015 dostępne będą w sprzedaży internetowej na stronie internetowej TurKol.pl.

---------

11 listopada 2015 - Marcin, Pociągiem na rogale!

Organizator: Instytut Rozwoju i Promocji Kolei, www.iripk.pl 

Trasa: Wolsztyn - Leszno - Kościan - Poznań Główny - Kościan - Leszno - Wolsztyn.

z Leszna >>> Szczegóły i rezerwacja biletów <<<
z Wolsztyna >>> Szczegóły i rezerwacja biletów <<<
ParowozowePrzejazd zabytkowym składem pociągu MARCIN adresowany jest przede wszystkim do mieszkańców spoza stolicy Wielkopolski, a zwłaszcza z jej południowej części. Skład przejedzie trasę przez mniejsze miejscowości i przyjedzie do Poznania około południa, aby po licznych atrakcjach dodatkowych tą samą trasą wczesnym wieczorem pokonać trasę powrotną. Pociąg będzie ciągnięty przez zabytkowy parowóz z wolsztyńskiej parowozowni, podróżni będą podróżować w dwuosiowych, także zabytkowych wagonach pasażerskich 3 klasy! Niezapomniana wizyta w stolicy Wielkopolski wiązać się będzie ze Świętem Niepodległości oraz przypadającym także 11 listopada dniem Św. Marcina - patrona głównej ulicy centrum Poznania. Tego dnia w Poznaniu odbywają się corocznie inscenizacje wjazdu Św. Marcina do miasta, przekazania mu kluczy do miasta przez władze miejskie, trwają imprezy i koncerty okolicznościowe - warto wybrać się do Poznania w tym dniu!
Bardzo ważnym elementem tradycji związanej z 11 listopada w Poznaniu jest wypiek wspaniałych, jedynych w swoim rodzaju rogali świętomarcińskich, którymi corocznie zajadają się poznaniacy i goście przybywający do miasta.
Bilety na pociąg MARCIN 2015 będą dostępne w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl.

--------- 

11 listopada 2015 - Franek - Pociągiem z parowozem wokół Poznania!

Organizator: Instytut Rozwoju i Promocji Kolei, www.iripk.pl

Trasa: wokół Poznania ze stacji Poznań Główny do stacji Poznań Franowo i z powotem

>>> Szczegóły i rezerwacja biletów <<<

DSCF9200Miłym akcentem świętowania Święta Niepodległości, a także imienin ulicy Święty Marcin w Poznaniu  może być z pewnością udział w przejazdach pociągiem RETRO wokół Poznania. W ramach dostępnej oferty z parowozem i pasażerskimi historycznymi wagonami dwuosiowymi przygotowaliśmy dla Państwa przejazd pociągiem retro wokół Poznania ze stacji Poznań Główny do stacji Poznań Franowo. Pociąg będzie atrakcją dla wszystkich mieszkańców Poznania oraz gości i turystów odwiedzających w Święto Niepodległości stolicę Wielkopolski! 
Wszystkie bilety na pociagi RETRO posiadają miejscówki, obowiązuje taryfa specjalna. Bilety będą dostępne tylko w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl.

---------

21 listopada 2015 - Katarzynka,
Pociągiem na Święto Kolejarza!

Organizator: Instytut Rozwoju i Promocji Kolei, www.iripk.pl 

Trasa: Wolsztyn - Poznań Główny - Wolsztyn.

>>> Szczegóły i rezerwacja biletów <<<

 DSC1567Tradycyjnie z okazji przypadającego 25 listopada dnia Świętej Katarzyny - patronki Kolejarzy i Tramwajarzy - brać kolejarska organizuje ciekawe i interesujące spotkania, pokazy i dni otwarte. Dołączamy się do tej inicjatywy i planujemy uruchomienie ogólnodostępnego pociągu z zabytkowym taborem tj. lokomotywą parową z zestawem historycznych wagonów pasażerskich z wolsztyńskiej parowozowni.
Pociąg KATARZYNKA przejedzie trasą z Wolsztyna do Poznania i z powrotem (aktualnie trwają szczegółowe ustalenia jaką trasą przejedzie pociąg). W ramach przejazdu przygotowujemy dla pasażerów dodatkowe atrakcje! Szczegóły wkrótce!
Pociąg zostanie uruchomiony w niedzielę - przed Świętem Kolejarzy.
Bilety na pociąg KATARZYNKA 2015 będą dostępne w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl.

--------- 

21 listopada 2015 - Cysters - Pociągiem do pocysterskiego klasztoru!

Organizator: Instytut Rozwoju i Promocji Kolei, www.iripk.pl

Trasa: Poznań Główny - Czerwonak - Skoki - Wągrowiec - Skoki - Czerwonak - Poznań Główny.

>>> Szczegóły i rezerwacja biletów <<<

bolechowo przejazdZapraszamy serdecznie wszystkie dzieci wraz z ich rodzicami na niezapomnianą wyprawę zabytkowym pociągiem do pocysterskiego zespołu klasztornego w Wągrowcu. Atrakcji z pewnością nie zabraknie! W Wągrowcu można będzie skorzystać także z przejazdu dodatkowym pociągiem ROGAŚ do Rogoźna, udać się nad jezioru lub do AquaParku! 
W ramach organizowanych przez nas przejazdów z parowozem i pasażerskimi historycznymi wagonami dwuosiowymi przygotowaliśmy dla Państwa pociąg ze stacji Poznań Główny przez Poznań Garbary, Poznań Wschód i dalej niezelektryfikowaną linią lokalną do Wągrowca.
Pociąg CYSTERS będzie także atrakcją dla wszystkich mieszkańców Poznania oraz gości i turystów odwiedzających stolicę Wielkopolski! 
Wszystkie bilety na pociag CYSTERS 2015 posiadają miejscówki, obowiązuje taryfa specjalna.
Bilety są dostępne tylko w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl.

--------- 

21 listopada 2015 - Rogaś - Pociągiem wokół Wągrowca!

Organizator: Instytut Rozwoju i Promocji Kolei, www.iripk.pl

Trasa: Wągrowiec - Rogoźno - Wągrowiec.

>>> Szczegóły i rezerwacja biletów <<<

wagrowiec katarzynkaSpecjalnie dla małych mieszkańców Wągrowca przygotowaliśmy specjalny pociąg pod nazwą ROGAŚ. Pociąg będzie zestawiony z zabytkowych wagonów pasażerskich 3 klasy i będzie ciągnięty przez parowóz z wolsztyńskiej parowozowni.
Pociąg ROGAŚ będzie atrakcją dla wszystkich mieszkańców Wągrowca i okolic oraz gości i turystów odwiedzających to gościnne miasto! Dzień Kolejarza na pokładzie pociągu z parowozem - to właśnie odpowiedni sposób na uczczenie tego święta!
Wszystkie bilety na pociag ROGAŚ 2015 posiadają miejscówki, obowiązuje taryfa specjalna.
Bilety są dostępne tylko w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl.

--------- 

21 listopada 2015 - Franek - Pociągiem RETRO wokół Poznania!

Organizator: Instytut Rozwoju i Promocji Kolei, www.iripk.pl

Trasa: Poznań Główny - Poznań Starołęka - Poznań Franowo - Poznań Wschód - Poznań Garbary - Poznań Główny

>>> Szczegóły i rezerwacja biletów <<< (wkrótce)

DSCF9200Przejazd pociagiem FRANEK to ciekawa propozycja spędzenia wolnego czasu i uczczenia święta kolejarskiej i tramwajarskiej braci! W ramach kilkudziesięciominutowej wycieczki z parowozem i pasażerskimi historycznymi wagonami dwuosiowymi pasażerowie będą mogli podziwiać Poznań zza okien pociągu z poprzedniej epoki, a na stacji Poznań Franowo będą mieli okazję przyjrzeć się zza okien pociągu lokomotywownii i obiektom PKP Cargo.
Pociąg RETRO o wdzięcznej nazwie FRANEK, konkretnie kojarzącej się z docelowym miejscem wycieczki (czyli ze stacją towarową Poznań Franowo - jedną z największych w Polsce) będzie atrakcją dla wszystkich mieszkańców Poznania oraz gości i turystów odwiedzających Poznań! 
Wszystkie bilety na pociag FRANEK będą posiadały miejscówki, obowiązywać będzie taryfa specjalna. Bilety będą dostępne tylko w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl.

---------

 

 

 

Impreza POGÓRZE'15

Pociąg BOROWIK'15

Pociąg SKARB'15

Pociąg PIERNIK'15

Szybki kontakt


WOLSZTYN ruch planowy

logo WolTur

CERTYFIKAT POT

CERTYFIKAT POT

facebook TurKol.pl

FB

IRiPK

iripk.pl

Przewozy Regionalne

przewozyregionalne

Parowozownia Wolsztyn

Cargo_logo

Koleje Dolnośląskie

KD

parowozy.com.pl

parowozycompl

forumkolejowe.pl

forumkolejowe

Oszczenica.pl

oszczenica

Aquapark Wągrowiec

Aquapark_Wagrowiec

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości