SKRZAT'22 - pociągiem na 180-lecie linii Wrocław-Oława!

turkolpl skrzat foto

Data przejazdu:
sobota, 21 maja 2022 r.

Tego jeszcze w naszej ofercie nie było! Wszystkich miłośników podróży starymi pociągami serdecznie zapraszamy na pokład pociągu specjalnego SKRZAT, który z okazji 180-lecia linii kolejowej z Wrocławia do Oławy pojawi się na stacji Wrocław Główny w sobotę 21 maja 2022 roku i wykona specjalny kurs wokół Wrocławia, w tym linią kolejową Wrocław - Oława i z powrotem!
Przejazd pociągu SKRZAT zaplanowano dla grupy kilkuset osób, na trasie wokół miasta. Rozpoczęcie podróży na stacji Wrocław Główny, przez stacje pośrednie z kilkunastominutowymi postojami: Wrocław Nadodrze i Wrocław Kuźniki (okazje do pamiątkowych zdjęć), przejazd towarową obwodnicą miasta i dalej przez stację Wrocław Brochów do Oławy Gł. i z powrotem do Wrocławia Głównego.
Bilety na pociąg SKRZAT są biletami ryczałtowymi, obowiązują niezależnie od długości trasy, na jakiej podróżują pasażerowie. Pociąg objęty jest całkowitą rezerwacją miejsc. Zapraszamy do skorzystania z poniższej oferty!

-------------------------

skrzaty21 rezerwuj skrzatturkol21 sprawdz 79

SKRZAT
21 MAJA 2022

Przyjazd  Odjazd 
Wrocław Główny >>> 13:30
Wrocław Nadodrze 13:45 14:05
Wrocław Leśnica 14:30 14:50
obwodnica towarowa >>> >>>
Wrocław Brochów 15:35 15:36
Siechnice 15:50 16:10
Wrocław Główny 16:30 <<<

UWAGA! Powyższy rozkład jazdy jest WSTĘPNIE planowany przez organizatora przejazdu - operator infrastruktury może ustalić ostateczny rozkład jazdy z tolerancją do +/- 60 minut. Prosimy o wzięcie pod uwagę tych założeń.

Po zatwierdzeniu rozkładu zmieniamy czcionkę na pogrubioną podkreśloną - wówczas podane godziny są ostatecznie obowiązujące.

--------------------------

640px ldc cottbus

Skład pociągu 21 maja 2022 r.:

W skład pociągu wejdą zabytkowe wagony pasażerskie produkcji NRD oraz niemiecki parowóz pospieszny serii 01 - tabor zostanie udostępniony przez naszego niemieckiego Partnera tj. Lausitzer Dampflok Club z Cottbus.
Bilety dostępne dla Podróżnych w ogólnodostępnej przedsprzedaży na stronie internetowej Turystyki Kolejowej TurKol.pl to miejsca w bezprzedziałowych wagonach 2 klasy, bez dodatkowych usług np. wyżywienia.
Na pokładzie pociągu będzie znajdować się zorganizowana grupa turystów zagranicznych, którzy skorzystają z zewnętrznej usługi gastronomicznej (dodatkowo opłaconej).
W przypadku odwołania przyjazdu zabytkowego składu pociągu z LDC Cottbus np. z powodu awarii parowozu Turystyka Kolejowa TurKol.pl wspólnie z Partnerami zorganizuje przejazd alternatywnym historycznym składem pociągu w tym samym dniu i na tej samej trasie.
turkol 640x350px kalendarium wroclaw

kalendarium turkol 2022

CERTYFIKAT POT

CERTYFIKAT POT

Oficjalny facebook TurKol.pl

FB

Szybki kontakt


KSK Wrocław

ksk wroclaw logo

PKP Intercity

intercity

LOTOS Kolej

logo lotos kolej

SKM Trójmiasto

logo SKM mini

Parowozownia Wolsztyn

pw

parowozy.com.pl

parowozycompl

PFR

pfr2

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości