ESKAPADA 2024 - Pociągiem na majówkę!

640px turkolpl eskapada24 foto

Daty przejazdu - ESKAPADA 2024:
środa i czwartek, 1 i 2 maja 2024 r.

Po raz kolejny Turystyka Kolejowa TurKol.pl wraz z Partnerami zaprasza na pokład specjalnych pociągów turystycznych! Wyprawa ESKAPADA to podróże zaplanowane w trakcie pierwszych dwóch dni maja. Pociągi turystyczne przejadą odcinkami głównych i lokalnych linii kolejowych przebiegających na terenie Wielkopolski, Ziemi Łódzkiej i przede wszystkim regionu Radomia, leżącego w południowej części Województwa Mazowieckiego, choć historycznie jest to północna część Małopolski! Jak zawsze w trakcie podróży będzie także okazja dla sympatyków kolei do "zaliczenia" linii całkowicie zapomnianych lub nieczynnych w ruchu pasażerskim. Pociągi będą uruchomione przy użyciu składu pociągu z lat 70. XX wieku z lokomotywą spalinową lub elektryczną.
Bilety na wyszczególnione poniżej pociągi z oferty ESKAPADA 2024 są biletami ryczałtowymi, obowiązują niezależnie od długości trasy, na jakiej podróżują pasażerowie. Ceny ofert dla różnych pociągów są zróżnicowane ze względu na długość trasy i czas przejazdu. Wszystkie pociągi objęte są całkowitą rezerwacją miejsc.
Zapraszamy do skorzystania z majowej oferty! 
Oferta ESKAPADA została anulowana!
Przejazd pociągów wokół Radomia (ISKRA i PIONEK) został przesunięty na 26 lipca (oferta ŁUCZNIK), a pociągu PRZEBIŚNIEG na 28 lipca. Pozostały pociągi z oferty ESKAPADA zostały odwołane.
Przepraszamy za zmiany w ofercie.

--------

640px turkolpl mkacprzak gdynia

 

kalendarium turkol 2024

CERTYFIKAT POT

CERTYFIKAT POT

Oficjalny facebook TurKol.pl

FB

Szybki kontakt


PKP Intercity

intercity

Radio Poznań

Radio Poznan

Symbole Poznania

symbole poznania

 

LOTOS Kolej

logo lotos kolej

SKM Trójmiasto

logo SKM mini

KSK Wrocław

ksk wroclaw logo

Parowozownia Wolsztyn

pw

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 56 gości