JESIEŃ 2021 - Rezerwacja biletów

Formularz rezerwacji biletów TurKol.pl
W celu złożenia zamówienia prosimy o uważne wypełnienie poniższego formularza z danymi niezbędnymi do dokonania rezerwacji, przygotowania faktury oraz poznania Państwa preferencji podróży. Na podstawie niniejszego zgłoszenia - chwilę po jego złożeniu - system rezerwacji wygeneruje POLECENIE ZAPŁATY i prześle je na podany przez Państwa adres poczty elektronicznej. 
Informujemy, że komórki oznaczone czerwoną gwiazdką muszą zostać wypełnione w celu skutecznego złożenia zamówienia. Ewentualny brak wypełnienia danej komórki lub jej nie wypełnienie przy próbie wysłania zamówienia będzie sygnalizowane czerwonym napisem po prawej stronie danej komórki. Prosimy wówczas poprawić/uzupełnić zapis w danej komórce i spróbować ponownie wysłać zamówienie. Skuteczne zamówienie jest potwierdzone mailem na podany adres poczty elektronicznej. W przypadku braku otrzymania automatycznego POLECENIA ZAPŁATY lub stwierdzenia błędów w zamówieniu prosimy o kontakt z Infolinią TurKol.pl 603 366 366 - w dni robocze w godzinach 10:00 - 16:00.

Dane Osoby zamawiającej bilety i dane do kontaktu oraz wysyłki:
Dane poniższe będą podstawą do wystawienia faktury, na podstawie której Osoba zamawiająca będzie mogła odebrać bilety na pokładzie pociągu - w dniu przejazdu. Faktura zostanie przesłana na podany adres poczty elektronicznej w ciągu 7 dni od daty wykonania przelewu.

Dane dotyczące wybranego pociągu:
Prosimy określić jakim pociągiem z oferty Turystyki Kolejowej TurKol.pl chcą Państwo podróżować.

Poniżej proszę określić liczbę darmowych biletów dla dzieci do lat 4 (do ukończenia 48 miesięcy).
Dziecko do lat 4 podróżuje bezpłatnie, bez dodatkowego miejsca siedzącego.
Bilety te nie są wliczane do Pakietów GRUPOWYCH - należy je oznaczyć dodatkowo!

Dane dotyczące preferencji podróżnych:
(standardowo wszystkie zamówione bilety będą umiejscowione obok siebie)

Ochrona danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji zamówienia, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 nr 133, poz. 883) oraz przyjmuję do wiadomości, że mam prawo swobodnego wglądu, poprawy i usunięcia tych danych na każde życzenie. Powierzone nam dane są przetwarzane tylko dla potrzeb TurKol.pl (wyłącznie do realizacji zamówień i informowania o promocjach) i nie będą udostępniane innym podmiotom.
Polityka prywatności
Ochrona danych osobowych jest podstawowym prawem każdego, kto dokonuje zakupów przez Internet. Operator strony TurKol.pl zobowiązuje się do używania osobistych danych Klienta wyłącznie w zakresie wymaganym do realizacji zamówień. Operator strony TurKol.pl zobowiązuje się nie udostępniać przetwarzanych danych osobowych osobom trzecim bez dodatkowej zgody ich właściciela. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. 133 z dnia 29 października 1997 r. poz. 833.) informujemy, że dane osobowe naszych Klientów są przechowywane w zbiorze danych Operatora strony TurKol.pl tj. Turystyki Kolejowej TurKol.pl sp. z o.o. z siedzibą na Os. Stefana Batorego 79D/U2, 60-687 w Poznaniu, NIP 972-126-91-74. Dane osobowe zbierane i przetwarzane są wyłącznie na potrzeby związane z procesem realizacji złożonego zamówienia przez TurKol.pl, z zachowaniem wymogów zabezpieczenia danych określonych w ustawie o ochronie danych osobowych. Każdy z naszych Klientów dysponuje prawem wglądu do swoich danych, poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania danych oraz prawem sprzeciwu, które należy zgłosić pisemnie pod adres mailowy
biuro@turkol.pl

Przetwarzanie danych osobowych *

kalendarium turkol 2024

CERTYFIKAT POT

CERTYFIKAT POT

Oficjalny facebook TurKol.pl

FB

Szybki kontakt


PKP Intercity

intercity

Radio Poznań

Radio Poznan

Symbole Poznania

symbole poznania

 

LOTOS Kolej

logo lotos kolej

SKM Trójmiasto

logo SKM mini

KSK Wrocław

ksk wroclaw logo

Parowozownia Wolsztyn

pw

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości